Photos gentleness: Tuncay Altun

Winners and second place

U26:      (1) Italy  (2) USA

U21:      (1) Italy Rossa  (2) Sweden

U16:      (1) USA Yellow  (2) England White

U26 (7 teams) 7 Rounds x 5 boards

U21 (8 teams) 7 Rounds x  4 boards

U16 (6 teams) 5 Rounds x 6 boards

Click link to the results
DoubleWithTrumpsU26 ReDoubleWithVoidU21 LeadBestSuitU16

Participants

Sweden: 2 Teams

Sweden U21: Andreas Abragi, Castor Mann, Ivar Lichtenstein, Alexander Sandin, Erik Hansson
Sweden U16: Filip Asplund Sivelind, Isis Lundqvist, Maya Lo Heed, Andrea Nilsson

Denmark: 2 Teams

Denmark U26: Andreas Rolf-Larsen, Hans Letort, Aron Tylvad, Daniel Tylvad, Leah Thrane, Clara Brun

Denmark U21: Karl Lasthein, Viktor Kolding, Ella Rosthøj, Eigil Rohrberg, Mathias Møller Larsen, Fredrik Zeeberg

USA: 4 teams

USA U26: Isaac Stephani (Captain), Jd Kurtzman, David Soukup, Hakan Berk

USA U21Amber Lin (Captain), Emma Kolesnik, Stella Wan, Cornelius Duffie, Cynthia Huang

USA U16 Yellow: Brandon Ge (Captain), Olivia Schireson, Charlie Chen, Brian Zhang, Ethan Xie, Kayden Ge

USA U16 Green: Alex Kolesnik (Captain), Marley Cedrone, Erik Xiao, Zach Posternak, Samuel Pahk, Michael Haas, Levi Katriel

Chile: 2 Teams

Chile U26 Red: Francisca Nacrur, Camila Yáñez, Bastian Pérez, Diana Molina

Chile U26 Blue: Javier Muñoz, Gonzalo Guridi, Francisco Basoalto, Nicolás Dávila

Argentina: 1 team

Argentina U21: Tomas Campdepadros (captain), Francisco Guerra, Baltazar Etchepareborda, Ignacio Miquelez, Tomas Popowsky, Tomas Campdepadros

Turkey: 2 teams

Turkey U21: Serdal Bora, Cagan Er, Alp Goktan, Can Goktan, Toygar Altun

Turkey U16: Zeynep Tort, Tuana Altun, ilbey Hoscan, Kagan Kuzu, Semih Kuzu, Deniz kyurek, Toprak Gungor

Italy: 5 Teams

Italy U26: Federico Porta, Giovanni Donati, Roberto Sau, Giacomo Percario. 

Italy U26 Women: Valentina Dal Pozzo, Federica Dal Pozzo, Eleonora Dal Pozzo, Sophia Capobianco, Maddalena Pelaggi, Annachiara Pelaggi. 

Italy U21 rossa: Andrea Loprevite, Alessandro Carletti, Cristina Brusotti, Claudia Scopelliti

Italy U21 azzurra: Oslo Gardenghi, Alberica Montesanti, Luca Draghi, Antonio Lombardi

Italy U19 sud: Pietro Gargiulli, Vincenzo Fresa, Mauro Adinolfi, Enrico Adinolfi

ROI and NI team

Vulnerable Gamers U26Isabel Burke, Sheila Walsh, Aileen Armstrong, Andrew Newbold

England: 2 teams

England U16 Red: George Niedrenghaus, Will Battersby, Harriet Cork, Ben Cadge

England U16 White: Rufus Barnett, Phedra Kingston, Andrew Bradkin, Thomas Bradkin.

Boards played